Aktualności

10.03.2023

„Na ostatniej zbiórce, harcerzy zaskoczyła forma przeprowadzanej zbiórki. Gra terenowa została w całości przygotowana przez dziewczyny z zastępu Limbab. Celem harcerzy było zdobycie sprawności ,,Bi-Pi”, która pochodzi od imienia i nazwiska założyciela skautingu na całym świecie- Roberta Baden-Powella. Aby zdobyć odznakę harcerze musieli wykazać się takimi umiejętnościami jak: zdolność wiązania chusty harcerskiej, znajomość wiedzy o organizacjach do których przynależy ZHP oraz zapoznanie się z historią życia Roberta Baden-Powella. Zbiórkę podsumował quiz, który potwierdził zaliczenie sprawności naszych harcerzy.” ~ trop. Kamila Roskosz

8.02.2023

Zuchy z Villagxo ukończyły właśnie, trwający od początku tego roku, kurs w Akademii Policyjnej. Wszystko po to aby wytropić złodziei, którzy okradli Narodową Mennicę. Poznaliśmy sekrety policyjnych działań. Wiemy już jak poruszać się zgodnie z przepisami oraz jak zadbać o swoją tężyznę fizyczną. Złodzieje zostali przez nas wytropieni, a skarb trafił w ręcę policji. W ramach podziękowań dostaliśmy od Komisarza trop Policjanta!

14.12.2022

Nasza najmłodsza gromada Villagxo szczęśliwie zakończyła swoją przygodę w świecie bajek. Pan Bajka podziękował nam za przywrócenie porządku wśród bajkowych postaci. W nagrodę zuchy otrzymały trop Przyjaciela Bajek. To ich pierwsza zuchowa sprawność!

3.12.2022

Trzeciego grudnia odbyła się Wigilia szczepowa. Zuchy, harcerze i rodzice brali udział w quizach świątecznych oraz warsztatach plastycznych. Nie zabrakło również pełnych stołów ciast i pierniczków. Wszystko to w spokojnej bożonarodzeniowej atmosferze🌟

2.12.2022

Rozpoczęliśmy prace nad nową stroną internetową naszego szczepu🌐
W tym czasie harcerze i harcerki z 32 WDH Wanta brali udział w nocce filmowej zastępów w sali konferencyjnej w Klubie Relax.

Scroll to Top