32 WDH Wanta

Wanta to koedukacyjna drużyna harcerska zrzeszająca uczniów klas 4-8. Nasza harcówka znajduje się w Szkole Podstawowej nr 163 przy ulicy Osieckiej 28/32. Zbiórki harcerskie odbywają się w piątki od 18:00 do 19:30.

Czasem wychodzimy na rajdy, biwaki lub wystawy o czym zwykle informujemy na naszej otwartej grupie na Facebooku. Ważne informacje często trafiają najpierw do zastępowych, którzy przekazują informację dalej. Warto ich znać i mieć do nich kontakt.

⬅️PUNKTACJA WANTY

Aktualnie w Wancie działa 7 zastępów, każdy z nich ma swoją unikalną obrzędowość. Każdy zastęp możemy rozpoznać po charakterystycznej przypince na mundurze. Na rok 2022/2023 postanowiliśmy wprowadzić punktację zastępów online, dostępną dla każdego w dowolnym momencie. Sprawdź kto jest na prowadzeniu klikając w szczyt górski!

W nadchodzącym roku 2023 odbędzie się wiele zbiórek i dłuższych wyjść. Z potwierdzonych terminów podajemy daty dwóch biwaków:
1-2 kwietnia- Rajd Olszynka Grochowska
2-4 czerwca- Szczepowy Biwak Wiosenny
16-18 czerwca – Biwak Drużyny

Aby ułatwić realizację prób na stopnie i sprawności na zbiórkach i obozach korzystamy z książeczek 32 WDH Wanta. Poniżej do pobrania znajdują się pliki .pdf przygotowane dla każdego zastępu. Nie zapomnij zabrać książeczki na zbiórkę!

Scroll to Top